Chcem predať Chcem kúpiť

Hlavné výhody inovatívnych vizuálnych nástrojov

Zobrazia reálny stav nehnuteľnosti

Vyfiltrujú iba vážnych záujemcov

Šetria čas všetkým stranám

Kvalitnejšiu a profesionálnejšiu úroveň inzerátov a celkovej prezentácii nehnuteľností na predaj dodajú nové technológie v podobe 3D obhliadok a video prezentácií.

check


Záujemca o kúpu nehnuteľnosti bude mať po vzhliadnutí profesionálnych fotiek a videí lepšiu predstavu o stave nehnuteľnosti a jej špecifikách.
check


Z pohodlia domova môže zvážiť všetky plusy a mínusy, realitný agent s ním vie prejsť celú nehnuteľnosť online a odpovedať na otázky. Na fyzickú obhliadku ide kupujúci iba v prípade vážnejšieho záujmu, čo je výhodou aj pre predávajúceho.
check


Obhliadky po vzhliadnutí videa alebo 3D prezentácie trvajú kratší čas, lebo záujemca už nehnuteľnosť pozná a potrebuje ju iba zažiť naživo. Rozhodnutie či kúpiť, prichádza tiež rýchlejšie.

Máte záujem o prezentáciu nehnuteľnosti?Kontaktujte nás

Súhlas so spracovaním osobných údajov

Dotknutá osoba v súlade s príslušnými ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ,,ZoOOÚ“) potvrdzuje správnosť a aktuálnosť svojich osobných údajov uvedených v kontaktom formulári. Dotknutá osoba týmto čestne vyhlasuje, že udeľuje prevádzkovateľovi svoj výslovný, slobodný, vážny a bezvýhradný súhlas so spracúvaním jej osobných údajov v rozsahu: meno, priezvisko, telefonický kontakt, e-mailová adresa na účel kontaktovania dotknutej osoby ako záujemcu o spoluprácu v informačnom systéme sprostredkovateľa ,,klienti“ počas doby 180 dní od udelenia tohto súhlasu. Dotknutá osoba má právo kedykoľvek odvolať tento súhlas so spracovaním osobných údajov rovnakým spôsobom, akým ho udelila. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním. Práva dotknutej osoby vymedzujú najmä §§ 19 – 30 ZoOOÚ. Práva a povinnosti sprostredkovateľa, ako prevádzkovateľa, vymedzujú najmä §§ 31 – 46 ZoOOÚ. Dotknutá osoba potvrdzuje, že sprostredkovateľ splnil svoju oznamovaciu povinnosť v rozsahu požadovanom ZoOOÚ. Dotknutá osoba berie na vedomie, že na zabezpečenie toho, že spracúvanie jej osobných údajov sa vykonáva v súlade so ZoOOÚ sprostredkovateľ prijal primerané technické, organizačné a personálne opatrenia zodpovedajúce spôsobu spracúvania osobných údajov, pričom zobral do úvahy najmä použiteľné technické prostriedky, dôvernosť a dôležitosť spracúvaných osobných údajov, ako aj rozsah možných rizík, ktoré sú spôsobilé narušiť bezpečnosť alebo funkčnosť jeho informačných systémov. Sprostredkovateľ bude s osobnými údajmi dotknutej osoby zaobchádzať a nakladať v súlade s platnými a účinnými právnymi predpismi.