Chcem predať Chcem kúpiť

Moderné trendy v interiérovom dizajne nehnuteľností

V roku 2024 pokračuje trend minimalizmu a jednoduchosti. Hlavnou črtou tohto štýlu je minimalizovanie prebytočných prvkov a udržiavanie čistých línií. Výbornou voľbou sú neutrálne farby a prírodné materiály, a to nie len pre nábytok, ale aj dekorácie. Dochádza k posunu od chladnejších tónov k svetlejším a teplejším. Farbou roka 2024 je medovo-béžový odtieň s názvom „Limitless“

Prírodný dizajn

Ako sme už zvyknutí aj z minulých rokov, tak aj  v roku 2024 dominujú prírodné odtiene ako zemitá zelená, či béžová. Tieto zemité farby odrážajú rastúcu túžbu po spojení s prírodou, pričom vytvoria v domácnosti pocit tepla.

Jemné pastelové farby

Pastelové farby sú v porovnaní s kontrastnými odtieňmi ideálnou voľbou, ako udržať interiér neutrálny a vzdušný. Populárne sú najmä vďaka schopnosti pridať do priestoru ľahkosť a jemnosť.

Minimalistické prvky

Stále platí pravidlo = menej je niekedy viac. Jednoduchosť a čisté línie dodávajú priestorom harmóniu a pokoj.

Ekológia a udržateľnosť.

K dôležitým trendom v interiérovom dizajne patrí aj udržateľnosť. So dôrazom na ekologické riešenia sa očakáva čoraz väčšie používanie recyklovateľných materiálov, úsporných osvetlení, či rôznych iných dizajnov podporujúcich udržateľný spôsob života.

S novými trendmi máte možnosť pridať svojmu domovu osobitý charakter. Cez dizajn Vášho interiéru dokážete vyjadriť svoj vlastný jedinečný štýl. Najdôležitejšie však je, aby ste sa vo svojom domove cítili komfortne a aby Vám prinášal radosť a pokoj.

 

 

 

Súhlas so spracovaním osobných údajov

Dotknutá osoba v súlade s príslušnými ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ,,ZoOOÚ“) potvrdzuje správnosť a aktuálnosť svojich osobných údajov uvedených v kontaktom formulári. Dotknutá osoba týmto čestne vyhlasuje, že udeľuje prevádzkovateľovi svoj výslovný, slobodný, vážny a bezvýhradný súhlas so spracúvaním jej osobných údajov v rozsahu: meno, priezvisko, telefonický kontakt, e-mailová adresa na účel kontaktovania dotknutej osoby ako záujemcu o spoluprácu v informačnom systéme sprostredkovateľa ,,klienti“ počas doby 180 dní od udelenia tohto súhlasu. Dotknutá osoba má právo kedykoľvek odvolať tento súhlas so spracovaním osobných údajov rovnakým spôsobom, akým ho udelila. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním. Práva dotknutej osoby vymedzujú najmä §§ 19 – 30 ZoOOÚ. Práva a povinnosti sprostredkovateľa, ako prevádzkovateľa, vymedzujú najmä §§ 31 – 46 ZoOOÚ. Dotknutá osoba potvrdzuje, že sprostredkovateľ splnil svoju oznamovaciu povinnosť v rozsahu požadovanom ZoOOÚ. Dotknutá osoba berie na vedomie, že na zabezpečenie toho, že spracúvanie jej osobných údajov sa vykonáva v súlade so ZoOOÚ sprostredkovateľ prijal primerané technické, organizačné a personálne opatrenia zodpovedajúce spôsobu spracúvania osobných údajov, pričom zobral do úvahy najmä použiteľné technické prostriedky, dôvernosť a dôležitosť spracúvaných osobných údajov, ako aj rozsah možných rizík, ktoré sú spôsobilé narušiť bezpečnosť alebo funkčnosť jeho informačných systémov. Sprostredkovateľ bude s osobnými údajmi dotknutej osoby zaobchádzať a nakladať v súlade s platnými a účinnými právnymi predpismi.