späť

Realitný maklérDajte nám o sebe vedieť.

Pridaj sa k nám, pošli svoje CV Vo firme si tykáme. Čaká ťa spolupráca so super ľuďmi.

Hľadáme dynamických ľudí na pozíciu realitného agenta do našej kancelárie. Práca je vhodná najmä pre ľudí s obchodnými zručnosťami, príjemným vystupovaním, výbornou komunikáciou a samostatnosťou.

Ponúkaný plat:

– Fix + Provízie

Práca realitného agenta predovšetkým zahŕňa:

– Aktívne vyhľadávanie nehnuteľností určených na predaj a prenájom, – Aktívne získavanie klientov na kúpu a predaj nehnuteľností, – Tvorba, starostlivosť a pravidelné obnovovanie vlastnej a pridelenej databázy klientov, – Prezentácia nehnuteľností záujemcom, – Tvorba a spracovanie fotodokumentácie k nehnuteľnostiam, – Príprava administratívnych podkladov pre účely uzavretia obchodného prípadu, – Príprava inzerčnej činnosti vlastných nehnuteľností s pravidelnou aktualizáciou, – Poskytovanie profesionálnych služieb a budovanie a udržiavanie dobrých vzťahov s klientmi.

Zamestnanecké výhody, benefity

– Flexibilný pracovný čas, – Moderné kancelárske a rokovacie priestory s vybavením, – Využívanie PC, tabletu, fotoaparátu a služobného telefónu, – Využívanie služieb advokátov, hypotekárnych špecialistov a expertov na reality, – Marketingová a reklamná podpora, – Stabilita a zázemie v realitnej kancelárii, – Firemná kultúra založená na etických a profesionálnych základoch, – Mladý kolektív, – Nefinančné benefity (spoločenské akcie, teambuildingy).

Požiadavky na zamestnanca

– Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním – stredoškolské s maturitou – nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie – študent vysokej školy – vysokoškolské I. stupňa – vysokoškolské II. stupňa – Počítačové znalosti – používateľ – Microsoft Word – pokročilý – Microsoft Excel – pokročilý – Microsoft Outlook – pokročilý – Vodičský preukaz – B Pošli CV

Vyplňte formulár nižšie a my vás budeme kontaktovať.Novinka Bytová výstavba v čase socializmu

Novinka Kupovať alebo predávať počas koronakrízy?

Novinka Prečo je dôležité uzavretie sprostredkovateľskej zmluvy medzi realitnou kanceláriou a klientom ?

Chcem predať Chcem kúpiť