Chcem predať Chcem kúpiť

Analýzy, prieskumy, marketing.
Poznáme realitný trh a preto predávame rýchlo a spoľahlivo.

Predaj nehnuteľnosti v 4 krokoch

1

Vybraný maklér vám predstaví analýzu trhu, na základe ktorej sa po dohode stanoví predajná cena, postup a marketingová stratégia. Všetko bude súčasťou sprostredkovateľskej zmluvy.

2

S profesionálmi pripravíme nehnuteľnosť na predaj. Zabezpečíme homestaging, fotografie, prípadne video a 3D obhliadku alebo reklamné pútače. Propagáciu podporíme kampaňou na mieru.

3

Po zverejnení inzerátu na našej webovej stránke a na najnavštevovanejších realitných portáloch, maklér reaguje na emailové i telefonické dopyty a zabezpečuje priebeh obhliadok.

4

Po vzájomnej dohode predávajúceho a kupujúceho vyhotovíme zmluvy, pomôžeme s financovaním, prevodom na katastrálnom úrade a úkonmi spojenými s odovzdaním nehnuteľnosti.

Kúpa nehnuteľnosti

Ak si chcete uľahčiť cestu k vašej novej nehnuteľnosti, využite našu službu AGENT KUPUJÚCEHO. Pripravíme vám výber ponúk na mieru, aby ste nestrácali čas na internete a nechodili zbytočne po obhliadkach.

Chcem vedieť viac

Prenájom nehnuteľností

Či už prenájom hľadáte alebo ponúkate, radi vám pomôžeme so sprostredkovaním, právnym servisom, aby boli nájomné vzťahy korektné a presne definované. Ak uvažujete o INVESTIČNOM PRENÁJME, spolu nájdeme takú nehnuteľnosť, aby sa vám investícia vyplatila.

Právne služby

Keďže je každý realitný prípad jedinečný, vyžaduje si aj individuálne PRÁVNE PORADENSTVO. Preto preferujeme vypracovanie kúpnych zmlúv na mieru. Naši klienti získavajú k bezplatnému právnemu servisu aj fundovaný odborný výklad.

Prieskum trhu

Situácia na realitnom trhu sa každým mesiacom mení a preto pravidelne sledujeme všetky trendy. Vytvárame si aktuálne analýzy, aby sme mali kompletný prehľad o najnovšom vývoji a tak vedeli klientom predostrieť tie správne dáta.

Potrebujete oceniť nehnuteľnosť alebo znalecký posudok pre banku?





Kontaktujte nás

Súhlas so spracovaním osobných údajov

Dotknutá osoba v súlade s príslušnými ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ,,ZoOOÚ“) potvrdzuje správnosť a aktuálnosť svojich osobných údajov uvedených v kontaktom formulári. Dotknutá osoba týmto čestne vyhlasuje, že udeľuje prevádzkovateľovi svoj výslovný, slobodný, vážny a bezvýhradný súhlas so spracúvaním jej osobných údajov v rozsahu: meno, priezvisko, telefonický kontakt, e-mailová adresa na účel kontaktovania dotknutej osoby ako záujemcu o spoluprácu v informačnom systéme sprostredkovateľa ,,klienti“ počas doby 180 dní od udelenia tohto súhlasu. Dotknutá osoba má právo kedykoľvek odvolať tento súhlas so spracovaním osobných údajov rovnakým spôsobom, akým ho udelila. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním. Práva dotknutej osoby vymedzujú najmä §§ 19 – 30 ZoOOÚ. Práva a povinnosti sprostredkovateľa, ako prevádzkovateľa, vymedzujú najmä §§ 31 – 46 ZoOOÚ. Dotknutá osoba potvrdzuje, že sprostredkovateľ splnil svoju oznamovaciu povinnosť v rozsahu požadovanom ZoOOÚ. Dotknutá osoba berie na vedomie, že na zabezpečenie toho, že spracúvanie jej osobných údajov sa vykonáva v súlade so ZoOOÚ sprostredkovateľ prijal primerané technické, organizačné a personálne opatrenia zodpovedajúce spôsobu spracúvania osobných údajov, pričom zobral do úvahy najmä použiteľné technické prostriedky, dôvernosť a dôležitosť spracúvaných osobných údajov, ako aj rozsah možných rizík, ktoré sú spôsobilé narušiť bezpečnosť alebo funkčnosť jeho informačných systémov. Sprostredkovateľ bude s osobnými údajmi dotknutej osoby zaobchádzať a nakladať v súlade s platnými a účinnými právnymi predpismi.