Predávajte cez nás

Predávajte cez nás

Chcete predať alebo prenajať svoju nehnuteľnosť a neviete ako postupovať? Ponúkame Vám služby PROFESIONÁLNEHO partnera pri sprostredkovaní Vašej nehnuteľnosti. Neváhajte nás osloviť a dohodnite si stretnutie s Vaším osobným agentom, ktorý sa za Vás o všetko postará.

1. krok – Osobné stretnutie a bezplatné ocenie nehnuteľnosti

Na základe prvého kontaktu Vám bude pridelený realitný agent, ktorý zrealizuje obhliadku Vašej nehnuteľnosti. Do 24 hodín od obhliadky dostanete ohodnotenie Vašej nehnuteľnosti s predpokladanou predajnou cenou a očakávaným horizontom predaja. Ohodnotenie bude pripravené na základe našich pravidelných analýz realitného trhu, zrealizovaných predajov podobných nehnuteľností a konkurenčných nehnuteľností, ktoré sú momentálne v ponuke.

2. krok – Odsúhlasenie predajnej ceny a príprava predaja

Po schválení predajnej ceny pripravíme inzerciu nehnuteľnosti. Zakladáme si na kvalitných fotografiách (pri nafotení je potrebné nehnuteľnosť riadne upratať a vyčistiť), keďže nehnuteľnosť musí byť odprezentovaná v čo najvyššej kvalite, čím zrýchľujeme dobu predaja. Je potrebné, aby majiteľ poskytol čo najdetailnejšie informácie o stave nehnuteľnosti, poplatkoch, výhodách, ale aj prípadných nedostatkoch.

Po poskytnutí všetkých informácií pripravíme inzerciu, ktorej náhľad Vám zašleme na odsúhlasenie.

3. krok – Marketing

Po odsúhlasení inzercie spustíme marketing nehnuteľnosti, ktorý zahŕňa: Permanentná platená „pay-per click“ obsahová, kontextová a obrázková podpora vo vyhľadávači Google
Permanentná platená „pay-per click“ podpora cez ETARGET
Bannerová reklama na portáli Flatbook.sk
Označenie nehnuteľnosti plachtou s kontaktnými údajmiPermanentná inzercia na najnavštevovanejších realitných portáloch
  • www.flatbook.sk
  • www.retailbook.sk
  • www.office.sk
  • www.novostavby.sk
  • www.byty.sk
  • www.bazar.sk

Pravidelné umiestnenie do NewsLettera odosielanom užívateľom

Cielená reklama na facebooku.

4. krok – Obhliadky nehnuteľnosti

Komunikácia s klientom, pravidelné obhliadky nehnuteľnosti.

5. krok – Realizácia obchodu

Stretnutia a rokovania s klientom ohľadom cenových a zmluvných podmienok.
Zabezpečenie kompletnej zmluvnej dokumentácie. Príprava a pripomienkovanie zmluvnej dokumentácie – rezervačná zmluva, zmluva o budúcej kúpnej zmluve, kúpna zmluva.
Zápis do katastra nehnuteľností.
Odovzdávanie nehnuteľnosti.

Nadväzujúce služby Hypotekárne poradenstvo, pomoc pri založení vinkulačného účtu, notárskej úschovy, zabezpečenie znaleckého posudku, interiérový dizajn. Chcem predať