späť

Služby na mieru

 • Predaj a prenájom rezidenčných nehnuteľností cez vlastný portál.
  www.flatbook.sk
 • Predaj a prenájom komerčných nehnuteľností cez vlastný portál.
  www.officebook.sk
 • Pedaj a prenájom obchodných nehnuteľností cez vlastný portál.
  www.retailbook.sk
 • Ponuka na mieru

  Hľadáte svoje bývanie, svoju kanceláriu, svoj obchodný priestor? Nestrácajte čas a nechajte si poradiť od profesionálov. Nechajte si vypracovať ponuku nehnuteľností na mieru.

  Vyber si agenta
 • Hypotéka

  Komplexný hypotekárny servis a konzultácie pri financovaní nehnuteľností. Zabezpečíme všetky podklady a zmluvnú dokumentáciu pre bezproblémový priebeh financovania. Bezplatná služba ktorou do 24 hodín dostanete ponuku zo všetkých bánk.

  Vyber si agenta
 • Právne služby

  Naša realitná spoločnosť poskytuje svojim klientom bezplatné právne služby, spojené s realitnou činnosťou. Každá zmluva je vypracovaná individuálne na mieru daného obchodu našim právnikom. Poskytujeme právnu pomoc a fundovaný odborný výklad pre klientov.

  Mám záujem
 • Prieskum trhu

  Pri obchodovaní s nehnuteľnosťami je dôležité mať kompletný prehľad o aktuálnej situácii na trhu. Vďaka pravidelnému spracovaniu analýzy rezidenčného trhu poskytujeme odborné poradenstvo developerom, investičným skupinám a našim klientom.

  Vyber si agenta
 • Znalecký posudok

  Vypracovanie znaleckého posudku pre našich klientov. Znalecký posudok, na skutočne odbornej úrovni, akceptovaný bankami. V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať.

  Mám záujem
 • Projektový a marketingový manažment predaja

  Dlhoročná špecializácia na analyzovanie trhu s novostavbami, profesionálne zvládnuté poradenstvo v oblasti prieskumu a adekvátne definovanie dopytu nám umožňuje nastaviť stratégiu predaja projektov.

  Mám záujem

Referencie zákaznikov

Ľudský prístup, profesionálne jednanie, korektosť, spoľahlivosť...vždy ochotní zodpovedať všetky otázky....vďačím im za bývanie, o akom sa mi ani nesnívalo.
Maximálna spokojnosť v každom smere, môžem vrelo dororučiť!

Nada Virgovicova

Profesionálny prístup, rýchle jednanie. Určite odporúčam. Vďaka nim som našiel bývanie, aké som presne hľadal.

Kucek Martin

Spoločnosť GRAVITAS môžme len vrelo odporučiť ďalej, zabezpečili pre nás komplet servis od predaja nášho bytu, kde pre nás do dvoch týždňov našli záujemcu, následne pre nás zabezpečili kúpu pozemku, vybavili hypotéku a nakoniec cez spoločnosť BBC domy, kde sú výhradný predajcovia zabezpečili výstavbu rodinného domu na kľuč. Fakt výborný servis a hlavne profesionálny prístup ešte raz veľmi pekne ďakujeme.

Patrik a Lucia Lipnická
Chcem predať Chcem kúpiť