Chcem predať Chcem kúpiť

"Celý svet bol stvorený, aby nám slúžil a my sme sa narodili, aby sme slúžili celému svetu. Robme trebárs aj tú najnepatrnejšiu vec, ale robme ju najlepšie na svete."

Ing. Arch. Tatiana Hucíková

Kúpa, či predaj nehnuteľnosti, je jeden z dôležitých krokov v živote človeka, preto je potrebné vykročiť uvážene a správne. Je to investícia, či domov, s ktorou je spojených aj veľa spomienok a emócií.

Som architekt, rozumiem nehnuteľnostiam nie len po odbornej stránke ale rozumiem aj technickým a technologickým záležitostiam.Preto mi bude potešením stať sa Vaším osobným sprievodcom a byť tu pre Vás nápomocná pri kúpe, či predaji Vášho bytu alebo domu. Ponúkam profesionálny prístup, trpezlivosť a podporu počas spolupráce.

Všetky ponuky makléra

Prenájom 2-izb.bytu v projekte Ahoj Park


2-izbový byt
rozloha
40 m²
pin
Sliačska 1

600,- €

Podkrovný 3-izbový byt na Hradskej ul.


3-izbový byt
rozloha
93.1 m²
pin
Hradská

289.000,- €

TOP ponuka 4-izbový byt na Čajakovej ul., Bratislava-Staré mesto


4-izbový byt
rozloha
91.78 m²
pin
Čajakova

399.500,- €

Veľká záhrada so starším domom v Párnici


Rekreačné pozemky
rozloha
3649 m²

165.000,- €

Prenájom 2-izb. bytu s balkónom a parkovacím státím


2-izbový byt
rozloha
50.6 m²
pin
Nerudova 1

570,- €

TOP Ponuka 3-izbový priestranný byt pri Avione


3-izbový byt
rozloha
104 m²
pin
Vietnamská 41

299.000,- €

Referencie

Predaj 2izb. bytu na Železničnej ulici, Bratislava

Nedávno som mala to potešenie spolupracovať s p. Hucíkovou pri kúpe môjho bytu. Od prvého dňa bola p. Hucíková mimoriadne ústretová a vysoko profesionálna. Ak niekedy opäť nastane čas, keď si budem hľadať nový domov, niet pochýb o tom, kto bude mojím maklérom. Katarína Č.


Zobraziť ďalšie referencie

Súhlas so spracovaním osobných údajov

Dotknutá osoba v súlade s príslušnými ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ,,ZoOOÚ“) potvrdzuje správnosť a aktuálnosť svojich osobných údajov uvedených v kontaktom formulári. Dotknutá osoba týmto čestne vyhlasuje, že udeľuje prevádzkovateľovi svoj výslovný, slobodný, vážny a bezvýhradný súhlas so spracúvaním jej osobných údajov v rozsahu: meno, priezvisko, telefonický kontakt, e-mailová adresa na účel kontaktovania dotknutej osoby ako záujemcu o spoluprácu v informačnom systéme sprostredkovateľa ,,klienti“ počas doby 180 dní od udelenia tohto súhlasu. Dotknutá osoba má právo kedykoľvek odvolať tento súhlas so spracovaním osobných údajov rovnakým spôsobom, akým ho udelila. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním. Práva dotknutej osoby vymedzujú najmä §§ 19 – 30 ZoOOÚ. Práva a povinnosti sprostredkovateľa, ako prevádzkovateľa, vymedzujú najmä §§ 31 – 46 ZoOOÚ. Dotknutá osoba potvrdzuje, že sprostredkovateľ splnil svoju oznamovaciu povinnosť v rozsahu požadovanom ZoOOÚ. Dotknutá osoba berie na vedomie, že na zabezpečenie toho, že spracúvanie jej osobných údajov sa vykonáva v súlade so ZoOOÚ sprostredkovateľ prijal primerané technické, organizačné a personálne opatrenia zodpovedajúce spôsobu spracúvania osobných údajov, pričom zobral do úvahy najmä použiteľné technické prostriedky, dôvernosť a dôležitosť spracúvaných osobných údajov, ako aj rozsah možných rizík, ktoré sú spôsobilé narušiť bezpečnosť alebo funkčnosť jeho informačných systémov. Sprostredkovateľ bude s osobnými údajmi dotknutej osoby zaobchádzať a nakladať v súlade s platnými a účinnými právnymi predpismi.