Chcem predať Chcem kúpiť

"Celý svet bol stvorený, aby nám slúžil a my sme sa narodili, aby sme slúžili celému svetu. Robme trebárs aj tú najnepatrnejšiu vec, ale robme ju najlepšie na svete."

Ing. Arch. Tatiana Hucíková

Kúpa, či predaj nehnuteľnosti, je jeden z dôležitých krokov v živote človeka, preto je potrebné vykročiť uvážene a správne. Je to investícia, či domov, s ktorou je spojených aj veľa spomienok a emócií.

Som architekt, rozumiem nehnuteľnostiam nie len po odbornej stránke ale rozumiem aj technickým a technologickým záležitostiam.Preto mi bude potešením stať sa Vaším osobným sprievodcom a byť tu pre Vás nápomocná pri kúpe, či predaji Vášho bytu alebo domu. Ponúkam profesionálny prístup, trpezlivosť a podporu počas spolupráce.

Všetky ponuky makléra

2-izbový byt s terasou na ulici Eduarda Wenzla v projekte RNDZ


2-izbový byt
rozloha
64.61 m²
pin
Sklabinská

179.880,- €

Rezervácia_TOP ponuka_4-izbový bungalov v Novej Dedinke


Rodinný dom
rozloha
109 m²
pin
Žltá

359.000,- €

1551 € / mes.

Skolaudovaný 3-izbový byt s predzáhradkou-Pod.Biskupice


3-izbový byt
rozloha
76.27 m²
pin
Družobná

219.900,- €

950 € / mes.

Skolaudovaný 3-izbový byt- Družobná ul.,Pod.Biskupice


3-izbový byt
rozloha
89.1 m²
pin
Družobná

259.900,- €

Apartmán a Kancelária v jednom


2-izbový byt
rozloha
60 m²
pin
Riazanská 14417

Cena v RK

TOP ponuka 4-izbový byt na Čajakovej ul., Bratislava-Staré mesto


4-izbový byt
rozloha
89.05 m²
pin
Čajakova

379.900,- €

Referencie

Predaj 4- izbového bytu na Čajakovej, BA -Staré Mesto

S realitnou firmou Gravitas, a specialne s pani Tatianou Hucikovou, mam velmi dobre skusenosti. S jej velkou pomocou som nasiel nehnutelnost, ktora splnila vsetky moje poziadavky a uz sa neviem dockat, kedy sa tam nastahujem. Kedze ja byvam mimo SR, pani Hucikova bola ochotna chodit mi priebezne na stavbu, posielat fotky prac, byt mojim zastancom pri komunikaciach so stavebnou firmou a s jej dlhodobymi skusenostami mi pomahala robit dolezite rozhodnutia. Toto pre mna je nieco, co robi Gravitas premiovou realitnou spolocnostou. Jednoznacne ich odporucam pri akych kolvek sluzbach ohladom nehnutelnosti. Dakujem. / MIROSLAV STREŽO


Predaj 2izb. bytu na Železničnej ulici, Bratislava

Nedávno som mala to potešenie spolupracovať s p. Hucíkovou pri kúpe môjho bytu. Od prvého dňa bola p. Hucíková mimoriadne ústretová a vysoko profesionálna. Ak niekedy opäť nastane čas, keď si budem hľadať nový domov, niet pochýb o tom, kto bude mojím maklérom. / KATARÍNA RAVEENDRAN


Zobraziť ďalšie referencie

Súhlas so spracovaním osobných údajov

Dotknutá osoba v súlade s príslušnými ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ,,ZoOOÚ“) potvrdzuje správnosť a aktuálnosť svojich osobných údajov uvedených v kontaktom formulári. Dotknutá osoba týmto čestne vyhlasuje, že udeľuje prevádzkovateľovi svoj výslovný, slobodný, vážny a bezvýhradný súhlas so spracúvaním jej osobných údajov v rozsahu: meno, priezvisko, telefonický kontakt, e-mailová adresa na účel kontaktovania dotknutej osoby ako záujemcu o spoluprácu v informačnom systéme sprostredkovateľa ,,klienti“ počas doby 180 dní od udelenia tohto súhlasu. Dotknutá osoba má právo kedykoľvek odvolať tento súhlas so spracovaním osobných údajov rovnakým spôsobom, akým ho udelila. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním. Práva dotknutej osoby vymedzujú najmä §§ 19 – 30 ZoOOÚ. Práva a povinnosti sprostredkovateľa, ako prevádzkovateľa, vymedzujú najmä §§ 31 – 46 ZoOOÚ. Dotknutá osoba potvrdzuje, že sprostredkovateľ splnil svoju oznamovaciu povinnosť v rozsahu požadovanom ZoOOÚ. Dotknutá osoba berie na vedomie, že na zabezpečenie toho, že spracúvanie jej osobných údajov sa vykonáva v súlade so ZoOOÚ sprostredkovateľ prijal primerané technické, organizačné a personálne opatrenia zodpovedajúce spôsobu spracúvania osobných údajov, pričom zobral do úvahy najmä použiteľné technické prostriedky, dôvernosť a dôležitosť spracúvaných osobných údajov, ako aj rozsah možných rizík, ktoré sú spôsobilé narušiť bezpečnosť alebo funkčnosť jeho informačných systémov. Sprostredkovateľ bude s osobnými údajmi dotknutej osoby zaobchádzať a nakladať v súlade s platnými a účinnými právnymi predpismi.