Chcem predať Chcem kúpiť

"Celý svet bol stvorený, aby nám slúžil a my sme sa narodili, aby sme slúžili celému svetu. Robme trebárs aj tú najnepatrnejšiu vec, ale robme ju najlepšie na svete."

Michal Gábriš

Súčasťou spoločnosti Gravitas som sa stal v roku 2014. Dovtedy som pracoval v oblasti IT. Moderne technológie sú aj oblasťou trhu s nehnuteľnosťami, ktoré ma zaujímajú. Je to oblasť, ktorá sa v posledných rokoch rozvíja nezadržateľným tempom a vždy si rad naštudujem nove trendy, o ktoré sa podelím aj s mojimi klientmi a pokiaľ viem, rad im poradím.

Podľa mňa je základom úspešného businessu komunikácia a zodpovednosť, preto je pre mňa absolútnou prioritou aby bol klient oboznámený so všetkými náležitosťami kúpy a predaja nehnuteľnosti, na čom si vždy dám záležať.

Všetky ponuky makléra

Predaj 1i bytu, Sokolíková ul., Dúbravka


1-izbový byt
rozloha
39.37 m²
pin
Sokolíkova

114.900,- €

Na prenájom troj kancelária o výmere 51,4 m2, Mlynské Nivy


Kancelárie
rozloha
51.4 m²
pin
Mlynské nivy

360,- €

Na prenájom samostatná kancelária s parkovacím státím, Lamačská cesta


Kancelárie
rozloha
21.04 m²
pin
Lamačská cesta

325,60 €

Kancelársky priestor v centre, Pezinok


Kancelárie
rozloha
92.26 m²
pin
M.R. Štefánika

430,- €

Samostatná kancelária 19,16 m2 - Lamačská cesta


Kancelárie
rozloha
19.16 m²
pin
Lamačská cesta

210,76 €/mes.

Na prenájom nový, zariadený 3i byt na Dobrovičovej ul. Staré Mesto


2-izbový byt
rozloha
66 m²
pin
Dobrovičova

950,- €

4 € / mes.

Referencie

4 izbový byt s terasou a dvojgarážou, Tupého ul.

S pánom Gabrišom sme riešili kúpu a následný prenájom bytu v Bratislave. Úprimne musím priznať, že som sa ešte nestretol s najprofesionálnejším prístupom realitného makléra. Napriek komplikáciám, ktoré kúpu bytu sprevádzali (predávajúci zo zahraničia, bez možnosti pricestovať), tak cely proces prebiehal hladko a z môjho pohľadu bez problémovo. Musím oceniť nasadenie, s ktorým pan Gabriš k celej transakcii pristupoval a taktiež flexibilitu. Pan Gabriš zastrešil všetky vybavovačky - notár, banka, kataster, ambasáda, etc. Realitnú kanceláriu Gravitas a menovite pána Gabriša vrele všetkým odporúčam. Martin V.


Byt bol predaný do 14 dní

Na odporúčanie priateľa som dostal kontakt na p. Gabrisa nakoľko som potreboval predat svoj byt. Od prvého dňa bolo cítit profesionalitu z jeho strany. Milý, ústretový, presný, ako hodinky a vždy k dispozícii, keď bolo treba. Navyše je nestranný a férový k obom stranám. V dnešnej dobe nájdete malo ľudí, ako je p. Gabris. Určite odporúčam využitie jeho služieb a spoločnosti Gravitas. Ján P.


Zobraziť ďalšie referencie

Súhlas so spracovaním osobných údajov

Dotknutá osoba v súlade s príslušnými ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ,,ZoOOÚ“) potvrdzuje správnosť a aktuálnosť svojich osobných údajov uvedených v kontaktom formulári. Dotknutá osoba týmto čestne vyhlasuje, že udeľuje prevádzkovateľovi svoj výslovný, slobodný, vážny a bezvýhradný súhlas so spracúvaním jej osobných údajov v rozsahu: meno, priezvisko, telefonický kontakt, e-mailová adresa na účel kontaktovania dotknutej osoby ako záujemcu o spoluprácu v informačnom systéme sprostredkovateľa ,,klienti“ počas doby 180 dní od udelenia tohto súhlasu. Dotknutá osoba má právo kedykoľvek odvolať tento súhlas so spracovaním osobných údajov rovnakým spôsobom, akým ho udelila. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním. Práva dotknutej osoby vymedzujú najmä §§ 19 – 30 ZoOOÚ. Práva a povinnosti sprostredkovateľa, ako prevádzkovateľa, vymedzujú najmä §§ 31 – 46 ZoOOÚ. Dotknutá osoba potvrdzuje, že sprostredkovateľ splnil svoju oznamovaciu povinnosť v rozsahu požadovanom ZoOOÚ. Dotknutá osoba berie na vedomie, že na zabezpečenie toho, že spracúvanie jej osobných údajov sa vykonáva v súlade so ZoOOÚ sprostredkovateľ prijal primerané technické, organizačné a personálne opatrenia zodpovedajúce spôsobu spracúvania osobných údajov, pričom zobral do úvahy najmä použiteľné technické prostriedky, dôvernosť a dôležitosť spracúvaných osobných údajov, ako aj rozsah možných rizík, ktoré sú spôsobilé narušiť bezpečnosť alebo funkčnosť jeho informačných systémov. Sprostredkovateľ bude s osobnými údajmi dotknutej osoby zaobchádzať a nakladať v súlade s platnými a účinnými právnymi predpismi.