Chcem predať Chcem kúpiť

"Celý svet bol stvorený, aby nám slúžil a my sme sa narodili, aby sme slúžili celému svetu. Robme trebárs aj tú najnepatrnejšiu vec, ale robme ju najlepšie na svete."

Mgr. David Bellay

Za 10 rokov v realitách sa toho dá zažiť a naučiť veľmi veľa, no stále ma dokáže prekvapiť niečo nové. Je to pre mňa životný štýl, ktorý mi prináša veľa zábavných a radostných chvíľ, ale samozrejme aj menej radostné skúsenosti, ktoré sú však nevyhnutné pre vývoj osobnosti. Naučil som sa, že čo človek do toho dá, to sa mu aj vráti.

Úroveň prezentácie nehnuteľností beriem osobne, lebo je to podľa mňa prvoradá vizitka makléra. Ku Vám, mojim klientom, sa snažím byť vždy úplne otvorený s osobným prístupom, lebo predaj a kúpa nehnuteľnosti je pre Vás často veľmi citlivou záležitosťou. Naopak, maklér by mal byť aj “neústupný“ voči klientom, aby sa cena nehnuteľnosti nachádzala v reálnych číslach na základe našich trhových analýz a nie sľubovať hory doly. Toto prináša úspešný predaj a vzájomnú spokojnosť.

Všetky ponuky makléra

Na predaj 2- izbový byt na Záhradnej ulici, Skalica


2-izbový byt
rozloha
53.5 m²
pin
Záhradná

89.000,- €

Predaj 2- izb. bytu na Gercenovej v Petržalke + garážové státie


2-izbový byt
rozloha
55.6 m²
pin
Gercenova

189.000,- €

4- izb. byt pri Auparku v Petržalke


4-izbový byt
rozloha
81.7 m²
pin
Röntgenova

236.000,- €

GRAVITAS- Na predaj obchodný priestor, Vajnorská ulica, pri Plavárni


Obchodné priestory
rozloha
287 m²
pin
Vajnorská

275.000,- €

Referencie

Rodinný dom, Holíč

Ďakujeme p. Bellayovi za ochotu pri predaji domu v Holíči. Perfektný prístup, vždy usmiaty realitný agent, perfektne spracovaný inzerát aj s 3D obhliadkou. Doporučujem túto firmu a realitného agenta. Michaela N.


2- izbovy byt v projekte Devínsky Dvor

S pomocou makléra p. Davida Bellaya sme predali byt a kúpili nový dom. Oceňujeme profesionálny prístup, viaceré stretnutia podľa našich požiadaviek, poradenstvo pri cenách nehnuteľnosti, profesionálne fotky predávaného bytu, ktoré zaujali kupujúcich. Právny servis na vysokej úrovni, zabezpečenie podania na katastri (až s donáškou LV do domu). Odporúčam všetkým pri predaji alebo kúpe využiť túto firmu pre profesionálny a pritom ľudský prístup. Julius H.


3- izbovy byt na Bošáiho v Dúbravke

Gravitas odporúčame všetkým, ktorí sa nevedia rozhodnúť pri výbere vhodnej RK. S ich službami sme boli spokojní. Pán Bellay nám poskytol kompletný servis - profesionalita, ochota, flexibilita, rýchlosť jednania, právne zabezpečenie. Ďakujeme. Dominika O.


Zobraziť ďalšie referencie

Súhlas so spracovaním osobných údajov

Dotknutá osoba v súlade s príslušnými ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ,,ZoOOÚ“) potvrdzuje správnosť a aktuálnosť svojich osobných údajov uvedených v kontaktom formulári. Dotknutá osoba týmto čestne vyhlasuje, že udeľuje prevádzkovateľovi svoj výslovný, slobodný, vážny a bezvýhradný súhlas so spracúvaním jej osobných údajov v rozsahu: meno, priezvisko, telefonický kontakt, e-mailová adresa na účel kontaktovania dotknutej osoby ako záujemcu o spoluprácu v informačnom systéme sprostredkovateľa ,,klienti“ počas doby 180 dní od udelenia tohto súhlasu. Dotknutá osoba má právo kedykoľvek odvolať tento súhlas so spracovaním osobných údajov rovnakým spôsobom, akým ho udelila. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním. Práva dotknutej osoby vymedzujú najmä §§ 19 – 30 ZoOOÚ. Práva a povinnosti sprostredkovateľa, ako prevádzkovateľa, vymedzujú najmä §§ 31 – 46 ZoOOÚ. Dotknutá osoba potvrdzuje, že sprostredkovateľ splnil svoju oznamovaciu povinnosť v rozsahu požadovanom ZoOOÚ. Dotknutá osoba berie na vedomie, že na zabezpečenie toho, že spracúvanie jej osobných údajov sa vykonáva v súlade so ZoOOÚ sprostredkovateľ prijal primerané technické, organizačné a personálne opatrenia zodpovedajúce spôsobu spracúvania osobných údajov, pričom zobral do úvahy najmä použiteľné technické prostriedky, dôvernosť a dôležitosť spracúvaných osobných údajov, ako aj rozsah možných rizík, ktoré sú spôsobilé narušiť bezpečnosť alebo funkčnosť jeho informačných systémov. Sprostredkovateľ bude s osobnými údajmi dotknutej osoby zaobchádzať a nakladať v súlade s platnými a účinnými právnymi predpismi.