Chcem predať Chcem kúpiť

"Celý svet bol stvorený, aby nám slúžil a my sme sa narodili, aby sme slúžili celému svetu. Robme trebárs aj tú najnepatrnejšiu vec, ale robme ju najlepšie na svete."

Mgr. David Bellay

Za 10 rokov v realitách sa toho dá zažiť a naučiť veľmi veľa, no stále ma dokáže prekvapiť niečo nové. Je to pre mňa životný štýl, ktorý mi prináša veľa zábavných a radostných chvíľ, ale samozrejme aj menej radostné skúsenosti, ktoré sú však nevyhnutné pre vývoj osobnosti. Naučil som sa, že čo človek do toho dá, to sa mu aj vráti.

Úroveň prezentácie nehnuteľností beriem osobne, lebo je to podľa mňa prvoradá vizitka makléra. Ku Vám, mojim klientom, sa snažím byť vždy úplne otvorený s osobným prístupom, lebo predaj a kúpa nehnuteľnosti je pre Vás často veľmi citlivou záležitosťou. Naopak, maklér by mal byť aj “neústupný“ voči klientom, aby sa cena nehnuteľnosti nachádzala v reálnych číslach na základe našich trhových analýz a nie sľubovať hory doly. Toto prináša úspešný predaj a vzájomnú spokojnosť.

Všetky ponuky makléra

Veľký pozemok v meste Gbely so stavebným povolením a základovou doskou


Pozemky - bývanie
rozloha
2034 m²
pin
Štefánikova

80.000,- €

Na predaj výrobná hala s nájomcom v Šamoríne


Výrobné priestory
rozloha
2500 m²

1.930.000,- €

PREDANÉ! Zrekonštruovaný 3- izbový byt na Mlynarovičovej


3-izbový byt
rozloha
73 m²
pin
Mlynarovičova

208.000,- €

Hľadáme pre klienta 3-izbový byt na predaj v Petržalke


3-izbový byt
rozloha
0 m²

210.000,- €

Nový 2- izbový byt s veľkou loggiou pri lese v Malackách


2-izbový byt
rozloha
76 m²
pin
Na majeri

160.500,- €

693 € / mes.

Referencie

Predaj rodinného domu

Veľmi dobrá skúsenosť s predajom. Dobrá informovanosť o záujme a stave všetkých prebiehajúcich procesov. Vlastne bolo potrebné len podpísať zmluvy a všetko bolo vybavené. Len odporúčam. / PETER HOLLÝ


3-izb. byt s veľkou terasou na Údernickej- Petržalka

(ENG) I had collaborations with agency Gravitas especially with David really professional and able to provide all round support to clients. I recommend them to everyone. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- (IT) Ho avuto varie occasioni di collaborare con l´agenzia immobiliare Gravitas sia per affittare spazi commerciali, sia per vendere immobili residenziali in Bratislava e Samorin, soprattutto con David che ha professionalitá fuori dal comune ed é in grado di supportare il cliente dalla A alla Z. Consiglio a tutti di fidarsi della loro consulenza. / Dr. LUCA SANTONI


Zobraziť ďalšie referencie

Súhlas so spracovaním osobných údajov

Dotknutá osoba v súlade s príslušnými ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ,,ZoOOÚ“) potvrdzuje správnosť a aktuálnosť svojich osobných údajov uvedených v kontaktom formulári. Dotknutá osoba týmto čestne vyhlasuje, že udeľuje prevádzkovateľovi svoj výslovný, slobodný, vážny a bezvýhradný súhlas so spracúvaním jej osobných údajov v rozsahu: meno, priezvisko, telefonický kontakt, e-mailová adresa na účel kontaktovania dotknutej osoby ako záujemcu o spoluprácu v informačnom systéme sprostredkovateľa ,,klienti“ počas doby 180 dní od udelenia tohto súhlasu. Dotknutá osoba má právo kedykoľvek odvolať tento súhlas so spracovaním osobných údajov rovnakým spôsobom, akým ho udelila. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním. Práva dotknutej osoby vymedzujú najmä §§ 19 – 30 ZoOOÚ. Práva a povinnosti sprostredkovateľa, ako prevádzkovateľa, vymedzujú najmä §§ 31 – 46 ZoOOÚ. Dotknutá osoba potvrdzuje, že sprostredkovateľ splnil svoju oznamovaciu povinnosť v rozsahu požadovanom ZoOOÚ. Dotknutá osoba berie na vedomie, že na zabezpečenie toho, že spracúvanie jej osobných údajov sa vykonáva v súlade so ZoOOÚ sprostredkovateľ prijal primerané technické, organizačné a personálne opatrenia zodpovedajúce spôsobu spracúvania osobných údajov, pričom zobral do úvahy najmä použiteľné technické prostriedky, dôvernosť a dôležitosť spracúvaných osobných údajov, ako aj rozsah možných rizík, ktoré sú spôsobilé narušiť bezpečnosť alebo funkčnosť jeho informačných systémov. Sprostredkovateľ bude s osobnými údajmi dotknutej osoby zaobchádzať a nakladať v súlade s platnými a účinnými právnymi predpismi.