Chcem predať Chcem kúpiť

Prečo práve Gravitas?

Pohľad odborníka je pri kúpe a predaji nehnuteľností kľúčový. V našom tíme nájdete fundovaných realitných maklérov. Využite ich skúsenosti a znalosti vo svoj prospech. Sprostredkovali už množstvo realitných obchodov a radi sa ujmú aj toho vášho.

1

Vyberte si z nášho tímu osobného makléra, s ktorým si prejdete všetky detaily a služby. Vysvetlí vám postup predaja, aby ste vedeli, čo vás čaká

2

Na základe našich trhových analýz a zrealizovaných obchodov ohodnotíme nehnuteľnosť a dohodneme predajnú cenu. Podpíšeme spolu zmluvu.

3

Pripravíme marketingovú stratégiu na mieru. Nehnuteľnosť nafotíme, použijeme efektívne inzertné kanály, individuálne kampane a video či 3D obhliadky.

4

Váš osobný maklér absolvuje všetky obhliadky a priebežne bude s vami konzultovať vzniknuté situácie a prípadné zmeny v predajnej stratégii.

5

V prípade vážneho záujemcu naša realitná kancelária zabezpečí podpis rezervačnej a kúpnej zmluvy i podanie na kataster. Všetko za účasti skúseného advokáta.

6

Odovzdáme nehnuteľnosť, pomôžeme s prehlásením dodávateľov energií a postaráme sa o všetky záverečné kroky. Hotovo! Máme za sebou úspešný obchod.

Efektívne obhliadky vďaka videám a 3D prezentáciám!


Efektívne obhliadky vďaka videám a 3D prezentáciám!

Hovoríme pravdu a v materiáloch zachytávame skutočný stav nehnuteľnosti. Preto na obhliadky chodia iba vážni záujemcovia, čo šetrí čas všetkým stranám.
Chcem vedieť viac

Chcem predať/prenajať


Najviac nás teší, keď vidíme u klientov pocit z dobrého rozhodnutia.

Napíšte nám

Prenájom 1i byt v projekte ZWIRN

Tymto by som sa chcela velmi pekne podakovat p. Gabrisovi za perfektny profesionalny pristup pri prenajme nehnutelnosti. P. Gabris je velmi mily a vzdy ochotny pomoct, poradit a dojednat co najlepsie podmienky tak, aby vyhovovali vsetkym zucastnenym stranam. Dakujem krasne / IVETA MACEJOVÁ


Michal Gábriš

Michal Gábriš
Realitný agent

Predaj pozemku so straším rodinným domom v Petržalke

Oceňujem hlavne profesionálny prístup pána Martina Madleňáka. Seriózna, korektná a rýchla komunikácia nám veľmi pomohla pri predaji a následnej kúpe nehnuteľnosti. Vo všetkých smeroch nám vychádzal v ústrety, prispôsobil nám všetky termíny a vďaka jeho ochote a empatii bola pre nás nie každodenná udalosť zavŕšená spokojnosťou, myslím na oboch stranách. Bez obáv odporúčam využiť služby tejto realitnej kancelárie. / BLAŽENA PORUBSKÁ


Ing. Martin  Madleňák

Ing. Martin Madleňák
Realitný agent

Predaj moderného rodinného domu, Bratislava - Laténska ulica

V posledných dňoch /apríl 2023/ sme s manželom kúpili nehnuteľnosť, ktorú nám sprostredkoval pán Mgr. Dávid Bellay. Od prvého stretnutia pri obhliadke nehnuteľnosti, až po odovzdanie kľúčov, sme boli s jeho prácou nadmieru spokojní. Vychádzal v ústrety opakovaným stretnutiam pri obhliadke nehnutelnosti, aj počas víkendov aj v neskorších hodinách po našej pracovnej dobe, vždy bol maximálne ústretový a každý úkon cez notárku, kataster, odpis energií až po odovzdanie kľúčov od domu prebehol rýchlo a veľmi profesionálne. O tom, ze sme boli s jeho prácou veľmi spokojní svedčí aj to, ze sme ho oslovili aj na sprostredkovanie predaja našej nehnuteľnosti. / KVETKA SLEBODNÍKOVÁ


Mgr. David Bellay

Mgr. David Bellay
Realitný agent

Predaj 4- izb. RD s garážou v Rusovciac

Oceňujeme a ďakujeme za profesionálny prístup p. Mgr Bellaya pri predaji nášho rodinného domu v Bratislave. Mgr. Bellay je dobre zorientovaný na súčasnom komplikovanom realitnom trhu, je skutočne veľmi ústretový, ochotný a flexibilný. Určite odporúčame využiť jeho služby. / MILAN ČEREŠŇÁK


Mgr. David Bellay

Mgr. David Bellay
Realitný agent

Súhlas so spracovaním osobných údajov

Dotknutá osoba v súlade s príslušnými ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ,,ZoOOÚ“) potvrdzuje správnosť a aktuálnosť svojich osobných údajov uvedených v kontaktom formulári. Dotknutá osoba týmto čestne vyhlasuje, že udeľuje prevádzkovateľovi svoj výslovný, slobodný, vážny a bezvýhradný súhlas so spracúvaním jej osobných údajov v rozsahu: meno, priezvisko, telefonický kontakt, e-mailová adresa na účel kontaktovania dotknutej osoby ako záujemcu o spoluprácu v informačnom systéme sprostredkovateľa ,,klienti“ počas doby 180 dní od udelenia tohto súhlasu. Dotknutá osoba má právo kedykoľvek odvolať tento súhlas so spracovaním osobných údajov rovnakým spôsobom, akým ho udelila. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním. Práva dotknutej osoby vymedzujú najmä §§ 19 – 30 ZoOOÚ. Práva a povinnosti sprostredkovateľa, ako prevádzkovateľa, vymedzujú najmä §§ 31 – 46 ZoOOÚ. Dotknutá osoba potvrdzuje, že sprostredkovateľ splnil svoju oznamovaciu povinnosť v rozsahu požadovanom ZoOOÚ. Dotknutá osoba berie na vedomie, že na zabezpečenie toho, že spracúvanie jej osobných údajov sa vykonáva v súlade so ZoOOÚ sprostredkovateľ prijal primerané technické, organizačné a personálne opatrenia zodpovedajúce spôsobu spracúvania osobných údajov, pričom zobral do úvahy najmä použiteľné technické prostriedky, dôvernosť a dôležitosť spracúvaných osobných údajov, ako aj rozsah možných rizík, ktoré sú spôsobilé narušiť bezpečnosť alebo funkčnosť jeho informačných systémov. Sprostredkovateľ bude s osobnými údajmi dotknutej osoby zaobchádzať a nakladať v súlade s platnými a účinnými právnymi predpismi.