Chcem predať Chcem kúpiť

Od našich klientovOd našich klientov


Pozemok na stavbu rodinného domu v obci Vinosady

Ďakujeme za sprostredkovanie kúpy k našej plnej spokojnosti. Celá vec prebehla s plným nasadením pani maklérky Hennelovej, ktorá bola milá, zodpovedne a vecne odpovedala na všetky naše otázky. Príjemná a profesionálna komunikácia. Jana P.


Ing. Barbora Hennelová

Ing. Barbora Hennelová
Realitný agent

Predaj 3izb. bytu v Petržalke

Veľmi oceňujem prácu realitnej maklérky Barbory Hennelovej. Predávali sme byt v Petržalke. Vďaka dobrej reklame na realitných portáloch a sociálnych sieťach, sa je podarilo rýchlo nájsť klienta. Svojim vystupovaním, ochotou a promptným jednaním našej rodine uľahčila zvládnuť toto životné rozhodnutie. Ďakujem. Peter K.


Ing. Barbora Hennelová

Ing. Barbora Hennelová
Realitný agent

2- izbovy byt v projekte Devínsky Dvor

S pomocou makléra p. Davida Bellaya sme predali byt a kúpili nový dom. Oceňujeme profesionálny prístup, viaceré stretnutia podľa našich požiadaviek, poradenstvo pri cenách nehnuteľnosti, profesionálne fotky predávaného bytu, ktoré zaujali kupujúcich. Právny servis na vysokej úrovni, zabezpečenie podania na katastri (až s donáškou LV do domu). Odporúčam všetkým pri predaji alebo kúpe využiť túto firmu pre profesionálny a pritom ľudský prístup. Julius H.


Mgr. David Bellay

Mgr. David Bellay
Realitný agent

3- izbovy byt na Bošáiho v Dúbravke

Gravitas odporúčame všetkým, ktorí sa nevedia rozhodnúť pri výbere vhodnej RK. S ich službami sme boli spokojní. Pán Bellay nám poskytol kompletný servis - profesionalita, ochota, flexibilita, rýchlosť jednania, právne zabezpečenie. Ďakujeme. Dominika O.


Mgr. David Bellay

Mgr. David Bellay
Realitný agent

Zobraziť ďalšie referencie

Súhlas so spracovaním osobných údajov

Dotknutá osoba v súlade s príslušnými ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ,,ZoOOÚ“) potvrdzuje správnosť a aktuálnosť svojich osobných údajov uvedených v kontaktom formulári. Dotknutá osoba týmto čestne vyhlasuje, že udeľuje prevádzkovateľovi svoj výslovný, slobodný, vážny a bezvýhradný súhlas so spracúvaním jej osobných údajov v rozsahu: meno, priezvisko, telefonický kontakt, e-mailová adresa na účel kontaktovania dotknutej osoby ako záujemcu o spoluprácu v informačnom systéme sprostredkovateľa ,,klienti“ počas doby 180 dní od udelenia tohto súhlasu. Dotknutá osoba má právo kedykoľvek odvolať tento súhlas so spracovaním osobných údajov rovnakým spôsobom, akým ho udelila. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním. Práva dotknutej osoby vymedzujú najmä §§ 19 – 30 ZoOOÚ. Práva a povinnosti sprostredkovateľa, ako prevádzkovateľa, vymedzujú najmä §§ 31 – 46 ZoOOÚ. Dotknutá osoba potvrdzuje, že sprostredkovateľ splnil svoju oznamovaciu povinnosť v rozsahu požadovanom ZoOOÚ. Dotknutá osoba berie na vedomie, že na zabezpečenie toho, že spracúvanie jej osobných údajov sa vykonáva v súlade so ZoOOÚ sprostredkovateľ prijal primerané technické, organizačné a personálne opatrenia zodpovedajúce spôsobu spracúvania osobných údajov, pričom zobral do úvahy najmä použiteľné technické prostriedky, dôvernosť a dôležitosť spracúvaných osobných údajov, ako aj rozsah možných rizík, ktoré sú spôsobilé narušiť bezpečnosť alebo funkčnosť jeho informačných systémov. Sprostredkovateľ bude s osobnými údajmi dotknutej osoby zaobchádzať a nakladať v súlade s platnými a účinnými právnymi predpismi.